View Poll Results: Este Daniela Gyorfi in poze?

Voters
64. You may not vote on this poll
  • Da

    44 68.75%
  • Nu

    7 10.94%
  • Nu imi dau seama

    13 20.31%
Page 1 of 12 12311 ... LastLast
Results 1 to 21 of 252

Thread: Sex oral cu Daniela Gyorfi

  1. #1
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1

    Sex oral cu Daniela Gyorfi

    Ziarul Atac de azi publica niste fotografii cu Daniela Gyorfi facind sex oral si nu numai. Le atasez mai jos. Le are cineva pe cele necenzurate?

    http://www.atac-online.ro/paparazzi/foto/gyorfi/

    Comentarii, pareri? Note?

  2. #2
    too blonde 4 u josephine's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Wherever
    Posts
    852
    Reputatie
    1
    Vadime, am si eu o intrebare! ti se pare normal acest thread?!?!? de ce ne intereseaza viata sexuala a unei persoane? de ce ne intereseaza ce face in pat un om? fie el chiar si vedeta! ti se pare ceva iesit din comun? mie mi se pare de prost gust faptul ca cineva a facut pozele astea! si ca altcineva le-a facut publice!

    eu recomand stergerea threadului, sau cel putin a pozelor! si nu am nevoie sa le vad necenzurate! eventual putem face unpoll despre cat de etic este sa pui pozele astea aici!
    [FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=DarkRed]Cand o inima o ia razna, creierul nu mai poate face nimic.[/COLOR][/SIZE] [/FONT]

  3. #3
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Sunt facute in mod clar cu un telefon mobil. Oricum se vede ca stie ceva meserie fata, deep throuting .

  4. #4
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by josephine
    Vadime, am si eu o intrebare! ti se pare normal acest thread?!?!? de ce ne intereseaza viata sexuala a unei persoane? de ce ne intereseaza ce face in pat un om? fie el chiar si vedeta! ti se pare ceva iesit din comun? mie mi se pare de prost gust faptul ca cineva a facut pozele astea! si ca altcineva le-a facut publice!

    eu recomand stergerea threadului, sau cel putin a pozelor! si nu am nevoie sa le vad necenzurate! eventual putem face unpoll despre cat de etic este sa pui pozele astea aici!
    Nu mi se pare nimic iesit din comun, nici la ea si nici la el. Interesant mi se pare ca Gyorfi a fost prinsa cu rata in gura... Cine a facut pozele si cine le-a facut publice, bravo lor. Cine le aud pe "vedetele" astea ce fete cuminti si studioase sint mi se ridica parul in cap....

    Oricum, nu ma asteptam la reactia asta tocmai de la tine, care alaturi de Aly erati "mestere" pe threadul XXX.

    Cu ocazia asta as vrea sa dau un sfat fetelor: stergeti tot ce aveti asemanator.

  5. #5
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    Josephine are dreptate, e treaba fiecaruia ce face acasa atat timp cat nu afecteaza pe altii. Ziarul Atac e josnic daca face asa ceva, e incalificabil sa urmaresti o persoana in zona privata, fie ea si de notorietate. Daca imaginile erau surprinse in zone publice aveau o scuza, asa cred ca Gyorfi poate sa le deschida proces, a fost surprinsa fara acceptul ei.

    In alta ordine de idei sexul oral nu mi se pare ceva anormal, tot ce e acceptat de ambele parti implicate si nu lasa sechele mi se pare ok.

    Vadim, Gyorfi n-a zis niciodata ca ea e 'fata cuminte', ba chiar dimpotriva.
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

  6. #6
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Cei de la Atac spun ca au primit pozele pe e-mail, pe adresa redactiei. Pozele nu sint facute de ei, ca in cazul Mutu-Aliuta-Piturca jr-Andresan.

    In rest, numic anormal. Anormal e sa te duci la cineva acasa si sa nu iti dai seama ca esti filmat Pozele alea sint capturi de pe o camera video. Ziarul Atac se incadreaza perfect pe tiparul lui The Sun, asa ca asa ceva nu au cum sa scape.

  7. #7
    LadyOfTheRings desdemona's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    PiecesOfYou
    Posts
    8,134
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Utilizator
    e incalificabil sa urmaresti o persoana in zona privata, fie ea si de notorietate. Daca imaginile erau surprinse in zone publice aveau o scuza, asa cred ca Gyorfi poate sa le deschida proces, a fost surprinsa fara acceptul ei.
    La chestia asta sunt de acord.. e treaba ei ce face in casa sau in hotel.. dar daca ar fi stiut ca e pozata si si-a dat acceptul - nu se mai pune, nu? In rest.. ei sa se vada in justitie, iar noi sa vedem pozele Nu e singurul caz de intruziune in viata privata si nu va fi nici ultimul.

  8. #8
    BigLuciano Zebrone's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    cu bocancul pe gatul tau
    Posts
    4,562
    Reputatie
    1
    Bai moralistilor bateti campii cu gratie; auzi mai frate poll despre etica
    Esti vedeta si o comiti, pay the price cum se intampla peste tot in lume. Este intr-adevar anormal sa urmaresti o persoana in intimitate, dar ca vedeta de revista masculina ar trebui sa stii ca esti supusa la asemenea risc. Daca nu tragi draperia, nasol...
    Jose, mai las-o incolo cu Amish stuff
    [B]UNITI A DIFESA DELLA MAGLIA[/B]

  9. #9
    too blonde 4 u josephine's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Wherever
    Posts
    852
    Reputatie
    1
    tu ai dreptul sa pui in ziar o poza cu cineva care e prins cu rata in gura fara acceptul persoanei respective? e josnik!!! am dubii legate de faptul ca s-a lasat pozata. cu atat mai putin ca sa apara in ziar! si utilizator are dreptate, tipa nu a facut niciodata pe fata cuminte. nu am o problema cu a vorbi despre subiectul acesta. si despre nici un alt subiect care e xxx. cum ai vazut si tu, pe threadul pe care il aminteshti nu apar poze cu mine sau aly de genul si nici nu vor aparea.

    da, tocmai eu ma impotrivesc. mi se pare o chestie fara importanta, cu rol publicitar si care atrage frustratii sa le puna pe paginile unui ziar! nu asha se intretine un ziar de scandat! indiferent de tara in care e el!

    cei de la redactia ziarului sunt la fel de vinovati, indiferent daca au facut ei pozele sau le-au primit pe mail! eu i-ash desfiinta pe o faza din asta! jur!
    [FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=DarkRed]Cand o inima o ia razna, creierul nu mai poate face nimic.[/COLOR][/SIZE] [/FONT]

  10. #10
    BigLuciano Zebrone's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    cu bocancul pe gatul tau
    Posts
    4,562
    Reputatie
    1
    Nici macar nu te poti atinge de ei, mai lasa-ma cu desfiintatul. Atac e un ziar de scandal si daca au prins ocazia nu au ratat; cat despre pozele tale nu stiu nimic si nici nu sunt curios.
    Si inca ceva, exact asa se intretine un ziar de scandal si daca tot ai net uita-te in The Sun; nu uita ca threadul asta nu se intituleaza "Etica in sexul oral".
    Si btw nu vorbim de aceeasi femeie care isi arata ce are mai frumos live la TV? Ce sense are cuvantul intimitate ptr gyorfi?
    [B]UNITI A DIFESA DELLA MAGLIA[/B]

  11. #11
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Gyorfi vine fara chiloti la emisiuni tv. Nu m-as mira ca ea sa fi fost cea care sa fi trimis pozele la Atac. Nu de alta, dar cam intrase intr-un con de umbra, silicoanele nu mai socheaza pe nimeni in ziua de azi.

  12. #12
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    Nu am pretentie de moralist, incerc sa ma gandesc ca oricare dintre noi ce ar deveni cat de cat celebri pot ajunge in situatii asemanatoare. Mi se pare stresant sa tot te feresti, sa-ti pui obloane de teama ca te pozeaza unul in ipostaze intime.
    Ma rog la Gyorfi e mai putin important, asa cum zice si Alpi si-a cultivat o asemenea imagine si ar putea fi poze lansate chiar de ea pentru a mai intra in atentia publica.

    Ca regula generala insa, fiecare are dreptul la privacy, indiferent ca e curva sau inger.
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

  13. #13
    BigLuciano Zebrone's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    cu bocancul pe gatul tau
    Posts
    4,562
    Reputatie
    1
    Ideea e ca in momentul in care faci in viata ce face ea e clar ca renunti la dreptul la intimitate si daca nu te duce capul sa te gandesti la asta inainte sa iti arati fundu' la TV, inseamna ca silicoanele e tot ce are gyorfi. Si ce sa spun domle cati aparatori ai dreptatii pe aici, te ia lesinul cata moralitate si cata verva pentru subiectul asta
    [B]UNITI A DIFESA DELLA MAGLIA[/B]

  14. #14
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Celebritatea are pretul ei. In definitiv, unde e problema? Isi inchipuia cineva ca tocmai Gyorfi sa nu faca sex oral?

  15. #15
    BigLuciano Zebrone's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    cu bocancul pe gatul tau
    Posts
    4,562
    Reputatie
    1
    Pai problema nu era viata sexuala a lui gyorfi, ci aparatorii ei
    [B]UNITI A DIFESA DELLA MAGLIA[/B]

  16. #16
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by alpi
    Si ce sa spun domle cati aparatori ai dreptatii pe aici, te ia lesinul cata moralitate si cata verva pentru subiectul asta
    Pai atunci sho pe ei, sa se dea drumul la paparazzi si sa aflam si noi in sfarsit cam ce poate fiecare prin pat, cum sta pe buda sau daca a avut scaun tare dimineata.
    Sunt o gramada de reviste si canale TV unde poti vedea sex oral garla daca vrei.
    Ma lasa rece ca sunt pozele lui Gyorfi sau ca le-a dat ea sau nu, ma deranjeaza faptul ca daca esti cat de cat public (si nu numai, au fost cazuri) oricand poti sa deschizi ziarul si sa-ti vezi stiu eu ce performante pe acolo. Nu e vorba de morala actului in sine, am si zis ca mi se pare firesc, e vorba de principiul dreptului la intimitate.
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

  17. #17
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Nu exista intimitate. Iar nevoia oamenilor "simpli" va fi mereu la fel de mare in a vedea "vedetele" in tot felul de ipostaze. Atit cei care condamna gestul, cit si cei care il vad cu ochi buni au aceeasi motivatie si aceeasi dorinta morbida.

  18. #18
    BigLuciano Zebrone's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    cu bocancul pe gatul tau
    Posts
    4,562
    Reputatie
    1
    Nu e vorba de "sho pa ei" ci de faptul ca aici se discuta de gyorfi care are acel statut special pe care daca l-as pronunta as lua ban. Daca toata viata te lauzi cu cate, cum si unde nu te astepta ca lumea sa creada altceva. Moralismul in toata treaba asta nu isi are locul dupa cum subiectul nu a auzit in viata dansei de acest cuvant
    [B]UNITI A DIFESA DELLA MAGLIA[/B]

  19. #19
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Acum depinde ce intelegi prin moral. Totusi cred ca sexul nu ar trebui sa intre in dezbateri despre moralitate decit atunci cind iese din sfera normalului (zoofilie, relatii intre persoane de acelasi sex etc). In rest moralitatea cred ca priveste mai mult alte sfere ale comportamentului uman.

    Personal o condam pe Gyorfi ca vine la emisiuni tv fara chiloti, nu ca face sex oral cu un animal paros sau un handralau de cartier.

  20. #20
    BigLuciano Zebrone's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    cu bocancul pe gatul tau
    Posts
    4,562
    Reputatie
    1
    Exact si atunci mi se pare normal sa apara in fituici gen Atac si nu in Romania literara (bine si acolo poate dar la sectiunea lingvistica)
    [B]UNITI A DIFESA DELLA MAGLIA[/B]

  21. #21
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Eu cred ca voi toti uitati esentialul! Vrem si noi pozele necenzurateeeee!!!
    Si daca exista si filmul. Daniela, se audeeeee?

    Fiecare are dreptul la intimitate dar Storfii a renuntat de mult la orice drept de acest fel. Si din cate am vazut nu era foarte suparata.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •