View Poll Results: Va place Clubul pinguinilor?

Voters
140. You may not vote on this poll
  • Super

    61 43.57%
  • E tare

    29 20.71%
  • Marfa

    42 30.00%
  • NU

    8 5.71%
Page 2029 of 2664 FirstFirst ... 10291529192919792019202720282029203020312039207921292529 ... LastLast
Results 42,589 to 42,609 of 55939

Thread: Clubul pinguinilor. Pinguini, Jack si halatu'.

  1. #42589
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    serv, fa-ti un bine si tine lectiile de istorie pe alte threaduri...

  2. #42590
    Banned
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Tip of the Mount Cook
    Posts
    3,544
    Reputatie
    0

    Cool

    Quote Originally Posted by the_dogville View Post
    Le place stanga (pacat ca n-am diacriticele la mine....ar fi iesit ceva memorabil )
    Si tu esti innamorat de sora lu' aia cu ceas, stim asta ... keep up the good work boy !

  3. #42591
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Prea multa mizerie azi aici(pe forum ma refer), s-a depasit orice limita a prostului gust si a tampeniei. S-a dovedit ca aveam dreptate cand spuneam ca aproape toti astia de pe aa sunt asa cum ii descriam intr-un anume thread si ca ar trebui matrasiti. Mi-e si sila sa mai postez.......iar astia apar in continuare aici cu aceeasi lalaiala handicapata.....
    Last edited by Bumbescu; 5th August 2008 at 20:32.
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  4. #42592
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    avem o marioneta care a invatat sa dea report post

  5. #42593
    watcher Datenshi's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    online
    Posts
    12,849
    Reputatie
    1
    Ba Hard, tu chiar nu ai niciun pic de bunsimt? Dupa ce ca scandalul asta e 50% din vina ta, tot nu te potolesti? Sau ti-ai asigurat spatele astfel incat sa nu vizitezi Valea Plangerii?
    I must not let my passion interfere with my reason. That is not good. That is bad.

  6. #42594
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    nu mi te-ai adresat cum trebuie ,Datenshi ... te vad cam dintr-o bucata asa ... eu nu mai postez pe All ... ei nu mai posteaza aici si cu asta basta ...incheiem scandalul ...

  7. #42595
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Hard, imi pare rau sa-ti spun dar ai si tu partea ta de vina.....in momentul in care ai vazut ca handicapatii aia te asociaza cu acest thread si ca vin aici si ne deranjeaza pe toti trebuia sa renunti sa te mai duci acolo. In plus, iti spun sincer ca nu vad nici un motiv rezonabil pt ca un un om cu iq supraunitar sa posteze acolo sau sa simta vreo placere in a le strica "jucaria".
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  8. #42596
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    tu chiar crezi ca ei au venit aici din cauza mea ?
    a fost un moment in care le-am propus sa ma ignore iar eu sa nu mai postez acolo ,dar au continuat cu apropouri si jigniri indirecte.nu sunt genul de om care sa ramana indiferent la cuvintele lor marlanesti...

  9. #42597
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,283
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bumbescu View Post
    Hard, imi pare rau sa-ti spun dar ai si tu partea ta de vina.....in momentul in care ai vazut ca handicapatii aia te asociaza cu acest thread si ca vin aici si ne deranjeaza pe toti trebuia sa renunti sa te mai duci acolo. In plus, iti spun sincer ca nu vad nici un motiv rezonabil pt ca un un om cu iq supraunitar sa posteze acolo sau sa simta vreo placere in a le strica "jucaria".
    tu las-o mai moale cu jignirile...
    granita la Orsova!

  10. #42598
    Banned
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Tip of the Mount Cook
    Posts
    3,544
    Reputatie
    0

    Cool

    Quote Originally Posted by cip tm View Post
    tu las-o mai moale cu jignirile...
    Si tagurile, si reporturile ...

  11. #42599
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,283
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by YoYoyOi View Post
    voi cautati aici... ce?
    i-ai spus vopsitului,ca mai poate posta o singura data la noi,dupa tot scandalul iscat,a postat de 2 ori,ca nu se putea abtine,bineinteles,iar pe-a doua a sters-o ca un las, sunt curios ce masuri iei,asta cautam...
    granita la Orsova!

  12. #42600
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    uita-te la el ,parca e un copil de 5 ani ... bumbescu are dreptate , mi-am pus mintea cu taximetristii ...

  13. #42601
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,059
    Reputatie
    1
    dap, astia au tastaturile noi ... si creierii odihniti. btw, cati mai sunt activi? ca kurdu mic e plecat la rude
    ...iar unchiu-sau este precaut ... nu se risca 'n seara asta

  14. #42602
    sport legend luma's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    15,302
    Reputatie
    1
    Cin' te-a pus...fie vorba intre noi. Uneori, este bine sa ne uitam indelung la barna noastra si sa lasam paiul vecinului. Este stiut ca-ti place sa ironizezi si simti o placere copilareasca, i-as spune eu, sa dovedesti omul superior din tine. Hard, scuza-ma! Dar intepaturile, ironiile si incapatanarea de a strica atmosfera si de a-i irita pe cei care scriu acolo, nu-ti fac cinste.

    Eu spun asa: suntem oameni maturi si cu pretentia de a fi civilizati. Haideti sa ne comportam ca atare.
    Orice om este al naibii de prost măcar cinci minute pe zi. Înțelepciunea constă în a nu depăși această limită.

  15. #42603
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,669
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by luma View Post
    Cin' te-a pus...fie vorba intre noi. Uneori, este bine sa ne uitam indelung la barna noastra si sa lasam paiul vecinului. Este stiut ca-ti place sa ironizezi si simti o placere copilareasca, i-as spune eu, sa dovedesti omul superior din tine. Hard, scuza-ma! Dar intepaturile, ironiile si incapatanarea de a strica atmosfera si de a-i irita pe cei care scriu acolo, nu-ti fac cinste.

    Eu spun asa: suntem oameni maturi si cu pretentia de a fi civilizati. Haideti sa ne comportam ca atare.
    perfect de acord cu tine

  16. #42604
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    asa e luma .
    dar nu sunt vinovat de comportamentul altora pe acest forum.daca eram ignorat,cu siguranta ma plictiseam sa-i mai intep ...
    totusi ,ei au o alta problema ... care tine de educatie,si Tyler s-a exprimat cat se poate de natural in acest sens ... http://www.onlinesport.ro/forum/show...7&postcount=18 .si aici tot vina mea e ?
    cum sa ma abtin cand vad asa ceva ? http://www.onlinesport.ro/forum/show...36#post2163136 asta ar trebui batut.
    Last edited by Hard; 5th August 2008 at 21:04.

  17. #42605
    sport legend luma's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    15,302
    Reputatie
    1
    Hard, ok. Exact asta am spus si eu pe aici...nu ne place cineva, il ignoram. E ok ideea, raman insa la parerea ca cel mai destept cedeaza.
    Da, ai dreptate si Tyler la fel. Daca mi-am iesit din sarite serile trecute, pentru asta a fost. Porcaiti-va cat vreti, dar nu va umflati muschii in fata unei femei, ca deh, asa te simti mai barbat. Pentru asta am dat si report post si mai dadeam, dar a fost Yoyo mai rapida. Erau posturi care trebuiau sanctionate, asa cum sunt si cele de azi. Daca banam eu, pentru ce este acum pe VP,o faceam pe toata viata.
    Dar nu astepta de la altii, ceea ce chiar tu nu faci.

    In ceea ce priveste reactia lui Kidon...eu nu m-am exprimat atat de dur si am pastrat-o pentru mine.
    Last edited by luma; 5th August 2008 at 21:49. Reason: sunt cu pluta...:headbang:
    Orice om este al naibii de prost măcar cinci minute pe zi. Înțelepciunea constă în a nu depăși această limită.

  18. #42606
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    Bai, sunteti naspa... Where is all the fun?
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  19. #42607
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,283
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hardliner View Post
    asa e luma .
    dar nu sunt vinovat de comportamentul altora pe acest forum.daca eram ignorat,cu siguranta ma plictiseam sa-i mai intep ...
    totusi ,ei au o alta problema ... care tine de educatie,si Tyler s-a exprimat cat se poate de natural in acest sens ... http://www.onlinesport.ro/forum/show...7&postcount=18 .si aici tot vina mea e ?
    cum sa ma abtin cand vad asa ceva ? http://www.onlinesport.ro/forum/show...36#post2163136 asta ar trebui batut.
    qed...
    granita la Orsova!

  20. #42608
    drucker oenolog 2stupiddogs's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Timisoara-Banat
    Posts
    6,796
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    dap, astia au tastaturile noi ... si creierii odihniti. btw, cati mai sunt activi? ca kurdu mic e plecat la rude
    ...iar unchiu-sau este precaut ... nu se risca 'n seara asta
    Simona, pentru tine fac orice! Sa nu uiti sa dai acel pm! http://www.hdimages.org/images/ttv1a9zuipwuzpope.gif
    ac recas [B][COLOR="DarkOrchid"]NU e POLI![/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkOrchid"]POLI[/COLOR][/B] joacă pe [B]"Știința"[/B]!

  21. #42609
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    Banatean sau cip a pus tag-uri jignitoare exact in acest moment ...dar ce mai conteaza

    Currently Active Users Viewing This Thread: 6 (4 members and 2 guests)
    Hardliner*, cip tm

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •