View Poll Results: Real Madrid - Steaua

Voters
146. You may not vote on this poll
  • 1

    84 57.53%
  • X

    25 17.12%
  • 2

    37 25.34%
Page 26 of 35 FirstFirst ... 162425262728 ... LastLast
Results 526 to 546 of 719

Thread: Real Madrid - Steaua

  1. #526
    sport legend tourist's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Venus
    Posts
    580
    Reputatie
    1
    Sa puna cineva rezumatul pe net. Noi astia din USA n-avem cum sa vedem meciul , si mai ales ca UEFA foloseste internet explorar-uri din evul mediu , adica IE 6 . Eu folosesc IE 7 sau FIREFOX , asa ca e cam greoi cu astia de la UEFA.

    ps : dupa ce ai instalat IE 7 , nu se mai poate reinstala asa usor I.E 6 , etc.

  2. #527
    Antrenor Brian's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,610
    Reputatie
    1
    Daca ar fi sa vorbim de jucatori este clar ca mai trebuie adusi cam 4-5 jucatori la Steaua.
    3 mijlocasi si doi atacanti.
    Un mijlocas ar fi Cernat(Steaua are nevoie ca de aer de un jucator tehnic).
    Atacantii trebuie sa fie rapizi, fiindca Steaua are atacanti inalti.
    Steaua ca sa fie completa trebuie sa mai ia jucatori cu tehnica si viteza neaparat, fiindca inaltime si valoare in linia de fund are.
    Sa speram ca o sa se faca transferuri cu cap iarna asta....Bafta Gigi! Scapa de Oli!
    ex-Sallam

  3. #528
    Antrenor Brian's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,610
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sallam View Post
    Cine stie de ce nu a jucat Bostina??!!?
    Astept raspuns daca stie cineva....
    ex-Sallam

  4. #529
    MasterOfPuppies apparte's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    Orasul rosu-albastru
    Posts
    2,788
    Reputatie
    1
    Pt ca Bostina e lent,nu face faza defensiva(dac-o face nu mai ajunge-n atac) si pt ca o fi bun pt campionatul intern dar pt ce se joaca in CL e lent si cu tehnica statica(dar recunosc,i-am simtit lipsa la cornere si la libere)!
    [B][SIZE="4"]I was built to be the best,number one and nothing less![/SIZE][/B]

  5. #530
    Anti-sclavi danpuric78's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Montreal, QC
    Posts
    4,622
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sallam View Post
    Cine stie de ce nu a jucat Bostina??!!?
    pentru ca e pe lista neagra a lui gigi.
    Nu ii inspira simpatie lui Gigi asa ca nu poate fi considerat bun fotbalist.

  6. #531
    sport legend tourist's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Venus
    Posts
    580
    Reputatie
    1
    Am gasit acest link : _ftp://fcsteaua.ro:24/Rezumat_Real_Madrid_1-0_Steaua_fcsteauaro_629923789.wmv , insa la mine nu merge ...


    Daca puteti sa-l downlodati , pls puneti-l pe un site de share gen : rapidshare.de sau megaupload.com

    THX GUYS

  7. #532
    Anti-sclavi danpuric78's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Montreal, QC
    Posts
    4,622
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by apparte View Post
    Pt ca Bostina e lent,nu face faza defensiva(dac-o face nu mai ajunge-n atac) si pt ca o fi bun pt campionatul intern dar pt ce se joaca in CL e lent si cu tehnica statica(dar recunosc,i-am simtit lipsa la cornere si la libere)!
    Si care e mijlocasul lateral de la steaua (sau din romania daca vrei) care are tehnica si viteza de CL?

  8. #533
    Antrenor Brian's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,610
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by adbogdan View Post
    Real a jucat la maxim 60-70 % din potential. Asta in conditiile in care potentialul madrilenilor nu mai e cel de acum 4-5 ani. Dupa 4-1 la Bucuresti e clar ca nu s-au mai concentrat pentru acest meci.
    Steaua insa s-a apropiat de potentialul maxim. Cel putin majoritatea jucatorilor. Din pacate exact cel mai important jucator - Dica - a prins o zi foarte slaba.
    Per total, Real merita sa invinga. Jucand nu foarte convingator a reusit sa-si creeze cele 2-3 ocazii necesare in timp ce Steaua nu a reusit sa fructifice nici una din cele 7-8 faze in care au recuperat mingea in apropierea portii adverse. De fapt asta e diferenta dintre echipele 'de CL' si cele 'de UEFA'. Steaua mai are mult de muncit pana sa se apropie cat de cat de nivelul echipelor de top. Si mult de investit, fiindca deocamdata nu are mai mult de 2-3 rezerve de valoare. Titularii isi pot permite sa joace prost, oricum nu exista concurenta.

    p.s : participarea in CL a aratat cam care sunt limitele echipelor romanesti. De acum inainte ar fi bine ca cei ce vor sa joace in CL sa traga invatamintele necesare. Ne putem face de kko foarte usor si din pacate esecurile Stelei au afectat serios cota fotbalistilor romani.
    Da-mi voie sa spun ca gresesti.
    Steaua nu s-a apropiat de forma maxima, a fost cam la 30%. Linia de fund a fost cam la 80% mijlocul s fost la -50%(minus), iar atacul a cam lasta de dorit. Dupa ce aduce jucatorii tehnici si rapizi de care are nevoie Steaua, si toata echipa va juca la jumatate din potentialul maxim, la care se pune si un antrenor nou, atunci va fi reteta ideala pt CL. Pana atunci murim de ciuda ca am ajuns acolo si ca Olaroiu a murit de frica...
    ex-Sallam

  9. #534
    incepator bodomuller's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    5
    Reputatie
    1
    joc frumos al stelei...pacat de banel...

  10. #535
    Antheus
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Hull, Canada
    Posts
    214
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tourist View Post
    Am gasit acest link : _ftp://fcsteaua.ro:24/Rezumat_Real_Madrid_1-0_Steaua_fcsteauaro_629923789.wmv , insa la mine nu merge ...


    Daca puteti sa-l downlodati , pls puneti-l pe un site de share gen : rapidshare.de sau megaupload.com

    THX GUYS
    Motivul ptr care UEFA a decis pentru IE6 este pentru ca este cel mai utilizat si stabil(cat poate de stabil sa fie orice produs Microsoft) .pure marketing...
    Un umil sfat > gaseste un PC cu IE6 si poti sa vezi inregistrarea integrala de la UEFA.

  11. #536
    sport legend tourist's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Venus
    Posts
    580
    Reputatie
    1
    Si care e mijlocasul lateral de la steaua (sau din romania daca vrei) care are tehnica si viteza de CL?
    Sunt mai multi mijlocasi laterali buni in Romania , insa stau mai prost cu :
    - bila(brain)
    - sunt slabi de duh (prea multe telenovele in tarisoara noastra)
    - sunt inconstanti(in Romania romanii se trezesc in fiecare zi , altfel... (trebuie sa-si readuca aminte cume sa fi dispus de a juca si a trai la cote rapide...)


    hehehe

  12. #537
    Antrenor Brian's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,610
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by apparte View Post
    Pt ca Bostina e lent,nu face faza defensiva(dac-o face nu mai ajunge-n atac) si pt ca o fi bun pt campionatul intern dar pt ce se joaca in CL e lent si cu tehnica statica(dar recunosc,i-am simtit lipsa la cornere si la libere)!
    LOOOOOOOL

    Spune-mi ca nu vorbesti de cel mai bun jucator al Stelei din meciul cu Real!!
    Spune-mi ca nu vorbesti de unul dintre cei mai rapizi jucatori din lotul Stelei!!
    Spune-mi ca nu vorbesti de unul dintre cei mai tehnici jucatori din lotul Stelei!!


    Spune-mi ca nu esti de fapt Olaroiu sub acoperire!!! Sau vreun mesager de-al lui....

    Esti amuzant totusi....
    ex-Sallam

  13. #538
    sport legend tourist's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Venus
    Posts
    580
    Reputatie
    1
    Pt. Hull:

    Well ,un asemenea motiv ca UEFA sa foloseasca doar IE 6 este vazut de mine putin conservatoristo-european.

    De aici din mijlocul Chicago-ului suna ca si cum atunci cand platesti pe internet cu PAYPAL(cea mai sigura linie de platit online din lume) , PAYPAL-ul sa-ti zica , ca folosesc doar IE 6 ,boahahaha.

    Insa thx . PLS: poti sa downlodezi acel film terog si sa-l pui pe un (rapidshare.de) ca sa-l vad si eu?

    THX

  14. #539
    Anti-sclavi danpuric78's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Montreal, QC
    Posts
    4,622
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tourist View Post
    Pt. Hull:

    Well ,un asemenea motiv ca UEFA sa foloseasca doar IE 6 este vazut de mine putin conservatoristo-european.

    De aici din mijlocul Chicago-ului suna ca si cum atunci cand platesti pe internet cu PAYPAL(cea mai sigura linie de platit online din lume) , PAYPAL-ul sa-ti zica , ca folosesc doar IE 6 ,boahahaha.

    Insa thx . PLS: poti sa downlodezi acel film terog si sa-l pui pe un (rapidshare.de) ca sa-l vad si eu?

    THX
    Tu vb de conservatorism european dar nu vezi ca la tine e vorba de ignoranta tipic americana. Vezi cain ON si QC, toti romanii au vazut meciul frumos, la tv, pe plasma fara nici un fel de probleme.

  15. #540
    Antheus
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Hull, Canada
    Posts
    214
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tourist View Post
    Pt. Hull:

    Well ,un asemenea motiv ca UEFA sa foloseasca doar IE 6 este vazut de mine putin conservatoristo-european.

    De aici din mijlocul Chicago-ului suna ca si cum atunci cand platesti pe internet cu PAYPAL(cea mai sigura linie de platit online din lume) , PAYPAL-ul sa-ti zica , ca folosesc doar IE 6 ,boahahaha.

    Insa thx . PLS: poti sa downlodezi acel film terog si sa-l pui pe un (rapidshare.de) ca sa-l vad si eu?

    THX
    Eu sunt in Canada si vad ca download-ul functioneaza . ???

  16. #541
    sport legend tourist's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Venus
    Posts
    580
    Reputatie
    1
    Pt. Dan Purik

    Inseamna ca nu ai platit niciodata online ca sa vezi ca poti sa folosesti orice fel de internet explorer... (numai la UEFA NU!)hehehe.

  17. #542
    sport legend tourist's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Venus
    Posts
    580
    Reputatie
    1
    Pt. Hull :

    Ftp-ul are niste cerinte pe care server-ul meu nu le indeplineste.
    La mine internetul e gratis , dar pt. asta platesc tribut si nu am incluse toate facilitatile : Nu merge web cam-ul , etc , am uitat sa-ti spun ca serverul meu e local,sau ceva de genul asta. INSA E GRATIS,hehehe.

    Merci pt. ajutor guys...
    Last edited by tourist; 2nd November 2006 at 03:11.

  18. #543
    Anti-sclavi danpuric78's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Montreal, QC
    Posts
    4,622
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tourist View Post
    Pt. Hull :

    Eu am unele restrictii , am niste soft-uri care nu lasa nici un "vrasmas" sa intre in laptop-ul meu , si probabil din aceasta cauza mi se intampla sa nu pot downloda cand mi-e lumea mai draga.
    Normal era sa pot downloda , insa de pe ftp-uri se pare ca nu pot intotdeauna.

    Daca merge acel download : _ftp://fcsteaua.ro:24/Rezumat_Real_Madrid_1-0_Steaua_fcsteauaro_629923789.wmv , va rog sa-l puneti pe un site de share.

    merci

    De ce nu te uiti ca toti romanii pe satelit moka?
    Acuma codurile pentru romani sunt disponibile, se gasesc usor. La meciul tur de la bucuresti au fost schimbate, dar au dat meciul pe espn.
    site-ul uefa e varza. Vezi ca nu e IE7, lasa pop-up urile libere. mie mi-a mers din mozilla pentru rezumate.

  19. #544
    sport legend tourist's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Venus
    Posts
    580
    Reputatie
    1
    De ce nu te uiti ca toti romanii pe satelit moka?
    Sincer n-am timp de sateliti , si mai ales sa ma uit la TV . Si mai ales la romani,boahahah.
    De obicei ma mai duc la prieteni ,insa acea ora de dupamasa e "anti" , stii si tu.

    Sincer nu ma supar ca am pierdut meciul , m-am plictisit sa vad o tara de incepatori in Romania.
    Din cate am auzit si citit , n-au tupeu sa joace calumea , si asta ma enerveaza cel mai tare.

  20. #545
    Anti-sclavi danpuric78's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Montreal, QC
    Posts
    4,622
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tourist View Post
    Sincer n-am timp de sateliti , si mai ales sa ma uit la TV . Si mai ales la romani,boahahah.
    De obicei ma mai duc la prieteni ,insa acea ora de dupamasa e "anti" , stii si tu.

    Sincer nu ma supar ca am pierdut meciul , m-am plictisit sa vad o tara de incepatori in Romania.
    Din cate am auzit si citit , n-au tupeu sa joace calumea , si asta ma enerveaza cel mai tare.
    tupeul, e numai una din cauze, si din cele mai putin importante. Mai grave sunt altele, valoarea, priceperea, organizarea si pana la urma motivatia care e la baza "aventurilor europene". Jucatorii joaa pentru bani si glorie, suporterii ii urmaresc din pasiune dar patronii sunt in fotbal pentru alte motive: politice, spalare de bani, imunitate in fata legii. Pana cand obiectivele patronilor din fotbal nu vor deveni profitul si gloria sportiva, performanta va fi doar un vis frumos din care vom fi hraniti din cand in cand cu lingurita.

  21. #546
    sport legend tourist's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Venus
    Posts
    580
    Reputatie
    1
    Wow,heheh. Ok , dar gandeste ca dintre acei "patroni" singurul care baga ceva bani e GIGI , iar pe alti nu prea-i duc mintea cum e aia sa gasesti sponsori adevarati si "nu numai din Romania"... Majoritatea isi aduc sponsori prieteni , stii tu de ce...

    Sincer , daca nu GIGI care are tupeu sa bage ceva bani,atunci cine...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •