View Poll Results: cine va castiga titlul?

Voters
8. You may not vote on this poll
  • Mancester City

    2 25.00%
  • Arsenal

    3 37.50%
  • Mancester United

    1 12.50%
  • alta, precizez pe thread

    2 25.00%
Page 40 of 40 FirstFirst ... 30383940
Results 820 to 827 of 827

Thread: Premier League 2023/2024

  1. #820
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,394
    Reputatie
    0
    Simulare a fost aia, nicidecum penalty pentru Arsenal. Bine probabil oricum cāștigau.

  2. #821
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,228
    Reputatie
    1
    Pai castigau, ca avea ala grija sa anuleze golurile adversarului. Ia zi Gionica, cate goluri ati dat pe schema aia, cu obstructionarea portarului advers?

  3. #822
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    62,032
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by ciorbicafaristu View Post
    Gionica, nu orice intrare pe tibie se penalizeaza cu rosu. Conteaza mult intensitatea intrarii, daca ala considera ca nu i-a riscat o accidentare nu se da rosu.
    Pai nu, a taiat doar cu drujba din crampoane, i-a lasat plaga deschisa lu Saka. Nu, nimic.

    Quote Originally Posted by ciorbicafaristu View Post
    Pai castigau, ca avea ala grija sa anuleze golurile adversarului. Ia zi Gionica, cate goluri ati dat pe schema aia, cu obstructionarea portarului advers?
    La cornere se judeca altfel, nu ca-n open play.
    Ma rog, alea 2 faze sa zicem c-au facut cat acel rosu.

    Oricum nu conteaza, City bate tot si e campioana cum am zis de saptamani bune. Iar Liverpool oricum nu e in primele 2 in Anglia. Nu stiu ce te tot stresezi atat.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #823
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    62,032
    Reputatie
    0
    Si-a gasit si Liverpool de cine sa-si bata joc, dupa ce i-au batut toti.

    In astia sa ne punem noi sperantele ca opresc pe City!?

    Daca City bate pe Fulham etapa viitoare, e campioana.
    Ala e singurul meci greu ramas, si acolo traditional bate mereu, de 2 bani speranta.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #824
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    62,032
    Reputatie
    0
    Doamne slaba e Uimed! Mai mare pajitura pe Old Trafford pt Arsenal nici ca se putea.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #825
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,394
    Reputatie
    0
    📉 Man United have conceded 𝟖𝟏 𝐠𝐨𝐚𝐥𝐬, the highest total in club’s history since 𝟏𝟗𝟕𝟔 🔴🤯

    …and for first time in their history, Manchester United have lost 𝟏𝟑 𝐠𝐚𝐦𝐞𝐬 in a single Premier League season.

  7. #826
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    62,032
    Reputatie
    0
    Urmeaza 14 duminica. Sa vedem apoi ce mai urmeaza, c-am inteles ca nu au meciuri usoare nici dup-aia.

    Bine, asta daca City bate sambata cum e de asteptat. Daca nu bate, sa vezi numa ce ne kkam pe noi cu titlu in mana cu tot!



    Bine, daca jucam cu titlu pe masa duminica, cred ca tot ii batem, sunt mai slabi ca Tottenham, doar ca va fi meciul greu de tot. Emotii mari.

    Dar nu va fi cazu. City niciodata in toata istoria lor n-au ratat final de sezon cand aveau nevoie de victorie ca sa ia titlu.

    Cu-atat mai putin acum cand au experienta din plin cu titlurile luate pe final si s-au si odihnit c-au iesit din CL de saptamani bune.


    Iar noi... c-am fost, ca n-am fost cea mai buna echipa din Anglia anu asta, avem experienta doar cu clacatu pe final. Si trofee zero.
    Last edited by Johnny D; Yesterday at 11:04.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #827
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,740
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Urmeaza 14 duminica. Sa vedem apoi ce mai urmeaza, c-am inteles ca nu au meciuri usoare nici dup-aia.

    Bine, asta daca City bate sambata cum e de asteptat. Daca nu bate, sa vezi numa ce ne kkam pe noi cu titlu in mana cu tot!



    Bine, daca jucam cu titlu pe masa duminica, cred ca tot ii batem, sunt mai slabi ca Tottenham, doar ca va fi meciul greu de tot. Emotii mari.

    Dar nu va fi cazu. City niciodata in toata istoria lor n-au ratat final de sezon cand aveau nevoie de victorie ca sa ia titlu.

    Cu-atat mai putin acum cand au experienta din plin cu titlurile luate pe final si s-au si odihnit c-au iesit din CL de saptamani bune.


    Iar noi... c-am fost, ca n-am fost cea mai buna echipa din Anglia anu asta, avem experienta doar cu clacatu pe final. Si trofee zero.
    Erau cat pe ce s-o faca cu QPR, i-a salvat Aguero in minutul 90+7!
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •