Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 22 to 42 of 143

Thread: Topicul futalailor profesionisti si a celor ce pot !

  1. #22
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,684
    Reputatie
    0
    https://www.ebihoreanul.ro/stiri/doc...et-102548.html

    Apuci din Oradea cu peste 160 de numere la activ
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  2. #23
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,492
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Lordul View Post
    https://www.ebihoreanul.ro/stiri/doc...et-102548.html

    Apuci din Oradea cu peste 160 de numere la activ
    Lasa ma asta nu se pune.
    Noi vorbim de barbati adevarati nu de urzici care platesc femeile sa se arda cu ei.

    Asta e un loser gras de 35 ani.Mai stiu eu unul pe forum.

  3. #24
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,355
    Reputatie
    1
    Larry King, 5 copii cu 7 neveste.
    S-a insurat de 8 ori, pe una dintre ele a luat-o si a lasat-o de doua ori.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  4. #25
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,492
    Reputatie
    1
    Din ce stiu Mugur Mihaescu era futac mare in perioada de glorie acu vreo 20 de ani dar nu stiu numere exact desi am auzit povesti.

  5. #26
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    Sa nu uitam de Cristi Borcea, idolul femeilor, cel care cand se uita la o femeie nu o deoache ci o lasa instant insarcinata.
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

  6. #27
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    La o femeie din aceeasi specie cu el: rapanoasa, inculta, parvenita, cu kilometrajul dat peste cap.
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  7. #28
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,492
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    La o femeie din aceeasi specie cu el: rapanoasa, inculta, parvenita, cu kilometrajul dat peste cap.
    Adica vrei sa te prefaci ca daca ar veni Valentina Pelinel la tine nu ai foote-o nu?

    Hahahahahahhaaa.

  8. #29
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    La o femeie din aceeasi specie cu el: rapanoasa, inculta, parvenita, cu kilometrajul dat peste cap.
    pai credeam ca despre d'astea e vorba pe aici. Daca e pe asa atunci as fi curios sa-l vad pe ala de marcheaza la foc continuu la intelectuale rasate, stilate, curate si frumoase, cu kilometraj de fabrica sau abia iesite din rodaj. Asta ar fi intr-adevar o performanta de semnalat si de respectat.
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

  9. 19th December 2023, 18:06

  10. #30
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,492
    Reputatie
    1
    Bravo Uti
    Ai prins ideea
    On topic:Crina Matei a ara multi de la miliardari la toy boys.Si inca e top la peste 50.

  11. #31
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Utilizator View Post
    pai credeam ca despre d'astea e vorba pe aici. Daca e pe asa atunci as fi curios sa-l vad pe ala de marcheaza la foc continuu la intelectuale rasate, stilate, curate si frumoase, cu kilometraj de fabrica sau abia iesite din rodaj. Asta ar fi intr-adevar o performanta de semnalat si de respectat.
    Mai sunt. Cioroianu e unul dintre ei. Mai sunt baieti care nu abdica de la standard doar ca nu sunt po****rizati. Deoarece trebuie sa fii peste masura de țoparlan sa te po****rizezi cu astfel de intamplari. Si nici publicul nu e interesat pe cine fute Cioroianu, vrea stiri cu inculți si ingalați ca el.

  12. #32
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,492
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Mai sunt. Cioroianu e unul dintre ei. Mai sunt baieti care nu abdica de la standard doar ca nu sunt po****rizati. Deoarece trebuie sa fii peste masura de țoparlan sa te po****rizezi cu astfel de intamplari. Si nici publicul nu e interesat pe cine fute Cioroianu, vrea stiri cu inculți si ingalați ca el.
    Inafara de Daniela Nane(care e ok) pe cine are la activ?

  13. #33
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Mai sunt. Cioroianu e unul dintre ei. Mai sunt baieti care nu abdica de la standard doar ca nu sunt po****rizati.
    Cioroianu? Aproape-istoricul? Ala de uitase cuvintele cand s-a intalnit cu Condoleezza pe cand era ministru de externe? As fi zis ca e mai degraba pasiv in chestiile astea.
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

  14. #34
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,492
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Utilizator View Post
    Cioroianu? Aproape-istoricul? Ala de uitase cuvintele cand s-a intalnit cu Condoleezza pe cand era ministru de externe? As fi zis ca e mai degraba pasiv in chestiile astea.
    A luat-o cu banii pe Daniela Nane dar altele?

    Si asa Nane probabil era disperata de a acceptat cu asta.

  15. #35
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    daca Nane ar fi fost caprioara atunci vanatorul i-ar pune cu mandrie capul pe perete in panoplia de trofee. Sau daca era in surprizele de la ciunga care erau la mare valoare in anii 80, atunci o Nane nu s-ar fi dat pe mai putin de 100 de bagaboante tatuate si buzate de pe onlifans. dar tot nu cred ca Cioroianu a avut acces la asa ceva, pare babalau.
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

  16. #36
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,492
    Reputatie
    1
    La cum arata Cioroianu,Nane e piesa de rezistenta pentru CVul sau sa fim seriosi.
    Ma gandesc ca ajunsa si ea la o varsta(avea in jur de 43-44 cand s-au combinat) probabil nu mai gasea o optiune mai buna asa ca a mers pe ce a fost la indemana.....desi.....mi-e greu sa cred ca nu gasea ea ceva mai bun.Gasesc toate si mai batrane ca ea Loredana,Savuica,Raicu,Crina Matei,etc.

    Cat despre indoiala ta,dude sunt casatoriti de 7 ani.....cauta pe net ca nu-s fabule.
    Deaia sunt si eu curios de restul CVului sau....ca ori e piesa omu ori e one hit wonder cu una disperata si trecuta.

  17. 21st December 2023, 08:22

  18. 21st December 2023, 08:25

  19. #37
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Utilizator View Post
    pai credeam ca despre d'astea e vorba pe aici. Daca e pe asa atunci as fi curios sa-l vad pe ala de marcheaza la foc continuu la intelectuale rasate, stilate, curate si frumoase, cu kilometraj de fabrica sau abia iesite din rodaj. Asta ar fi intr-adevar o performanta de semnalat si de respectat.
    John le Carré (David John Moore Cornwell). Cand era in viata.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  20. #38
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    Hehe, unul dintre scriitori mei preferati, i-am citit aproape toate cartile. Nu stiam ca a fost crai mare. Daca ma gandesc bine il avem si noi pe Piersic.
    Dar eu ma refeream mai sus la femeile trofeu.
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

  21. #39
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,492
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Utilizator View Post
    Hehe, unul dintre scriitori mei preferati, i-am citit aproape toate cartile. Nu stiam ca a fost crai mare. Daca ma gandesc bine il avem si noi pe Piersic.
    Dar eu ma refeream mai sus la femeile trofeu.
    dezvolta cu femeile trofeu.

  22. #40
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,059
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    () publicul () vrea stiri cu inculți si ingalați ca el.

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  23. #41
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,492
    Reputatie
    1
    David Haye.
    Fost mare boxer,a fost citat ca avand peste 500 de femei la activ pe la vreo 26 ani.

    In prezent retras,definit si bogat se bucura de viata in cuplu.Cuplu de 3 caci este in o relatie cu DOUA femei in acelasi timp.

    https://www.independent.co.uk/life-s...-b2282592.html

  24. #42
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,684
    Reputatie
    0
    Myke Tyson se zice ca a regulat la Mamaia pe yaht intr-o noapte peste 100 de femei, cica una intra, alta iesea.

    https://www.libertatea.ro/stiri/mike...mancute-111732
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •