Page 36 of 36 FirstFirst ... 26343536
Results 736 to 742 of 742

Thread: Play-off 2023-2024

  1. #736
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,475
    Reputatie
    0
    come si dice? farul umilita, sau spulberata!
    in alta dexordine de idei, daca steaua ciobanului castiga la scorul asta, mancatorii de kkt de aici si nu numai condamnau cu manie proletara cel mai mare blat al sezonului, peste acel 1-7 al crapidului din jumulesti.

  2. #737
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,186
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Da, dar de ce?


    Da, la fel, de ce? Era minutul 2 ...


    Da


    Si da.

    Dar,
    In afara de momentul in care Munteanu a avut ocazie si a atins bara (scor 0-3 daca imi amintesc bine), nu am vazut ambitie sa te lupti contra tendinta jocului.
    De ce s-a vazut doar atunci? O simpla repulsie in lipsa de alte motivatii?
    Pt ca asa e fotbalistul roman, lipsit de profesionalism, cateodata are impresia ca meciul e castigat dinainte.
    Totusi, la 0-1, daca Grigoryan nu dadea pe langa cu poarta goala, poate ca ar fi fost altfel meciul.

  3. #738
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,961
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by El Pistolero View Post
    Deci azi s-au văzut Sucu cu Sumi. Așteptam anunțul oficial în vară după terminarea campionatului.
    ȘI evident dacă vine Sumi, cred că pleacă Niculae.


    Niculae e deja plecat.

    Quote Originally Posted by iulian_1976 View Post
    Sumudik sa vina la Rapid, sa se trezeasca lumea la realitate....
    Iar iti vei inghiti limba, cum ti-ai inghitit-o la cateva luni dupa ce ai zis ca Rapid si-a facut echipa cu rebuturile fc fcsb-ului cand eu ti-am zis clar ca nu le-a aruncat degeaba.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #739
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,139
    Reputatie
    0
    Partida in sine a fost slaba, de obicei Farul incepe tare si in prima repriza rezolva partida.

    Am impresia unui campionat mai slab decat anul trecut, asa ca ar fi normal sa nu acceseze nici o echipa romaneasca grupe europene.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  5. #740
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,961
    Reputatie
    0
    Cat n-avem Rapid, e de asteptat.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #741
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,186
    Reputatie
    1
    Grupele Conference nu sunt chiar asa greu de atins pt echipa campioana. Am impresia ca FCSB e cap de serie in primul tur, deci n-ar trebui sa aiba mari probleme. Un pic de bulan in turul 2 si esti in grupe.

  7. #742
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,139
    Reputatie
    0
    Dan Sucu l-ar fi indicat în principal pe presedintele clubului, Daniel Niculae :
    " Mă deranjează foarte mult să găsesc colegi care invocă Rapidismul pentru a-si crea avantaje personale, pentru a nu respecta disciplina, regulamentele de ordine interioară sau pentru a se strădui mai putin decât semenii lor."


    Niculae (41 de ani), presedintele clubului Rapid, i-a răspuns indirect actionarului Dan Sucu printr-o ironie. Acesta a publicat o fotografie cu el îmbrăcând tricoul Rapidului într-un meci oficial, cândva în primii ani ai carierei. " Rapidismul ăsta... boală veche...", a scris Niculae.
    Last edited by iulian_1976; Today at 16:37.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •