Page 289 of 390 FirstFirst ... 189239279287288289290291299339389 ... LastLast
Results 6,049 to 6,069 of 8173

Thread: Ontopic pentru Stelisti - discutii despre actualitatea zilnica

  1. #6049
    sport legend Snake_21's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Romania
    Posts
    6,632
    Reputatie
    1
    O sa ne convingem noi cand o sa l vedem intr un meci daca e lent sau nu
    Bafta, Reghe!

  2. #6050
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Ioca10 View Post
    Tudose titular cu Unirea.
    Trebuia incercat senegalezul?
    Sa joci cu Tudose si nu cu Tall este ca si cand te-ai arunca intr-un bazin fara apa. Cred ca Lippi a luat-o razna. Asa se explica si mentinerea lui Plesan care este leguma de mai mult timp; de aceea nu insista pentru un alt varf, de aceea nu joaca deloc pe Parpas pentru care tot el a insistat. Vad recent pe sport.ro ca Fabbiani ar fi deja cu un picior la o echipa de liga 1 in Argentina, asa ca adio si asta,etc., etc.
    Numai daca ne ajuta Dumnezeu se mai poate face ceva!!
    PS1. Multumesc pentru actiunea prompta solicitata. Era deja prea mult.
    PS2. Sper totusi sa luam cel putin 4 puncte cu urzicatii si cu javrele. Cred ca ar fi bine asa.

  3. #6051
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Ioca@

    Tu nu esti singurul moderator aici pe Steaua, mai este si yoyoy. Ea a vazut toata "discutia" de mai sus si nu a considerat de cuviinta sa stearga. Nu ar fi trebuit sa o faci nici tu.
    Maimutoii de genul celui de mai sus e bine sa fie pusi la punct din cand in cand. In mod normal totul ar fi trebuit sa ramana, pt a vedea toata lumea cu ce individ megaloman si instabil psihic avem de-a face. Tinand cont de ce s-a intamplat nu va dura probabil prea mult pana cand maimutoiul va rabufni din nou. Si la fel va fi pleznit.

    p.s. Ai fi fost cu adevarat moderator daca ai fi penalizat maimutoiul cand a facut-o din senin pe Pinky parasuta.
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  4. #6052
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Mai bumbesti-livezeni vad ca Ioca nu te-a potolit. Ce spui ma dotatule:.........maimutoi......instabil psihic etc. De ce nu renunti ? Poti trai numai in noroi ?
    PS. Lui Pinky i-am cerut scuze. Si le-a acceptat. Asa ca nu te mai baga !
    Dispari.

  5. #6053
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post
    Dispari.
    Nu-mi repeta tu mie maimutoiule cuvantul pe care ti-l adreseaza tie oricine are de-a face cu tine.
    Nu ti-e rusine gunoiule? Te-ai facut de ras aici, ai dovedit ce personaj jalnic esti, si acum, pt ca ai gasit un moderator milos care sa elimine posturile in care toti s-au sters cu tine la cur, ai reaparut cu aplomb, in loc sa dispari pt totdeauna.
    Ti-ai cerut scuze?
    Cu asta ti-ai cerut scuze dezechilibratule:

    "Esti in Bucuresti acum? Mi-ar place sa ma culc cu tine. Te-as penetra de sute de ori intr-o singura noapte. Mi-ar place sa te dezbrac incet si apoi sa te patrund intai incet si apoi din ce in ce mai violent. Apoi sa te rastorn pe spate, sa te ling peste tot si sa te penetrez din nou si din nou pe la spate. De mai multe ori. La sfarsit, te voi aseza deasupra mea si te voi patrunde de jos in sus pana cand vei tzipa de placere simtzind cum ejaculez in tine.
    Voi face cu tine ce nici nu ai visat veodata. VREI DRAGA MEA?
    Locuiesc, cred, destul de aproape de tine.Este cel mai adevarat mesaj trimis de mine. Si singurul. Te vreau enorm."
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  6. #6054
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,142
    Reputatie
    1
    Bumbescule, macacul asta e o cauza pierduta si nu cred ca o sa reusim noi acolo unde a esuat psihiatria.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  7. #6055
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Bumbescu View Post
    Nu-mi repeta tu mie maimutoiule cuvantul pe care ti-l adreseaza tie oricine are de-a face cu tine.
    Nu ti-e rusine gunoiule? Te-ai facut de ras aici, ai dovedit ce personaj jalnic esti, si acum, pt ca ai gasit un moderator milos care sa elimine posturile in care toti s-au sters cu tine la cur, ai reaparut cu aplomb, in loc sa dispari pt totdeauna.
    Ti-ai cerut scuze?
    Cu asta ti-ai cerut scuze dezechilibratule:

    "Esti in Bucuresti acum? Mi-ar place sa ma culc cu tine. Te-as penetra de sute de ori intr-o singura noapte. Mi-ar place sa te dezbrac incet si apoi sa te patrund intai incet si apoi din ce in ce mai violent. Apoi sa te rastorn pe spate, sa te ling peste tot si sa te penetrez din nou si din nou pe la spate. De mai multe ori. La sfarsit, te voi aseza deasupra mea si te voi patrunde de jos in sus pana cand vei tzipa de placere simtzind cum ejaculez in tine.
    Voi face cu tine ce nici nu ai visat veodata. VREI DRAGA MEA?
    Locuiesc, cred, destul de aproape de tine.Este cel mai adevarat mesaj trimis de mine. Si singurul. Te vreau enorm."
    Javra ordinara, pana si fata aia a inteles ce a fost acea postare. Repet: tu si esentialul homo dispareti dracului odata ! Si lasati oamenii sa respire !

  8. #6056
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post
    Javra ordinara, pana si fata aia a inteles ce a fost acea postare. Repet: tu si esentialul homo dispareti dracului odata ! Si lasati oamenii sa respire !
    Ar fi amuzant sa vezi un hoit vorbind despre respirat, daca nu ar fi totodata scabros.
    Fata aia, maimutoi impaiat ce esti, nu avea cum sa inteleaga ce a fost cu acea postare, pt ca nu e doctorand in studiul cimpanzeilor schizofrenici. De altfel, a si deschis un thread pe diverse, unde toata lumea face misto de tine.
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  9. #6057
    Blue Sugar M.I.B.'s Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Ger
    Posts
    2,297
    Reputatie
    1
    Bumbescu,nu-l mai baga in seama
    [B]Music.Law.Rap.Books.Movies.Jarhead.[/B]

  10. #6058
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Mda.....intr-un fel iti inspira si mila un personaj atat de jalnic....orice om normal, cu un strop de demnitate in el, ar fi disparut de aici daca ar fi patit ce a patit asta....
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  11. #6059
    Blue Sugar M.I.B.'s Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Ger
    Posts
    2,297
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bumbescu View Post
    Mda.....intr-un fel iti inspira si mila un personaj atat de jalnic....orice om normal, cu un strop de demnitate in el, ar fi disparut de aici daca ar fi patit ce a patit asta....
    Eu nu pot sa inteleg ce a avut cu Pinki.

    Oricum,caracter Nu se face asa ceva cu o fata

    Ce stii despre el?

  12. #6060
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    AU REAPARUT JIVINELE NOPTILOR. CARE ACTIONEAZA NUMAI IN HAITA. 10 CONTRA 1. JIGODIILOR DE CE ATI TACUT MALC CAND HOMOSEXUALUL MI-A ADRESAT ACEA ABJECTIE ORDINARA LA ADRESA MAMEI MELE CARE A MURIT LA SFARSITUL ANULUI TRECUT?

    Unde erati atunci, mai jivine ordinare ???????????????????????????????????????????

  13. #6061
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    bai top gun, totusi care e problema ta?
    te lamentezi pe aici de cand ti-ai facut clona asta si tot nu le-ai lamurit care e problema ta!
    suferi, te lauzi, te zbati sau ce dracu tot vrei?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  14. #6062
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,142
    Reputatie
    1
    Pe micul Cioran de printre dune l-a lovit isteria, sa-i dea cineva un diazepam si sa-l trimita acolo unde-i este locul, adica la Balaceanca.
    Hingherule, pai cum care e problema lui? A ramas fara reteta!
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  15. #6063
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    bai top gun, totusi care e problema ta?
    te lamentezi pe aici de cand ti-ai facut clona asta si tot nu le-ai lamurit care e problema ta!
    suferi, te lauzi, te zbati sau ce dracu tot vrei?
    Iata ce-i i-am transmis fetei aceleia :

    ""Mi-e mila de tine dar trebuie sa-ti spun ; a fost un test preluat dintr-un filozof celebru(poate il gasesti singura) legat de demonstrarea caracterului infect al unui om care este in stare sa faca public continutul unei scrisori cu un continut privat si neaparat intim. Singura conditie necesara de indeplinit este una singura : continutul sa fie absolut socant.
    Q.E.D.

  16. #6064
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post
    JIGODIILOR DE CE ATI TACUT MALC CAND HOMOSEXUALUL MI-A ADRESAT ACEA ABJECTIE ORDINARA LA ADRESA MAMEI MELE CARE A MURIT LA SFARSITUL ANULUI TRECUT?
    uite ce prost e!
    jigneste pe toata lumea si cand sare la castane se plange ca-l doare capul.
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  17. #6065
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post
    Iata ce-i i-am transmis fetei aceleia :

    ""Mi-e mila de tine dar trebuie sa-ti spun ; a fost un test preluat dintr-un filozof celebru(poate il gasesti singura) legat de demonstrarea caracterului infect al unui om care este in stare sa faca public continutul unei scrisori cu un continut privat si neaparat intim. Singura conditie necesara de indeplinit este una singura : continutul sa fie absolut socant.
    Q.E.D.
    ba virilici, teste d`astea faceam de la 15 ani. si le faceam fara idei filozofale. diferenta e ca eu aveam pregatita o scuza mai buna.

    si ca idee, eu am rugat-o sa faca thread-ul ala. era pacat sa rad doar cu ea tine!
    zici ca esti vidanjor. nu scapi nicio ocazie sa te faci de *****!
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  18. #6066
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,142
    Reputatie
    1
    E complet imbecil ipochimenul, ori face pe prostul (si atunci e genial, caci se preface extrem de bine)!
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  19. #6067
    Blue Sugar M.I.B.'s Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Ger
    Posts
    2,297
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post
    Iata ce-i i-am transmis fetei aceleia :

    ""Mi-e mila de tine dar trebuie sa-ti spun ; a fost un test preluat dintr-un filozof celebru(poate il gasesti singura) legat de demonstrarea caracterului infect al unui om care este in stare sa faca public continutul unei scrisori cu un continut privat si neaparat intim. Singura conditie necesara de indeplinit este una singura : continutul sa fie absolut socant.
    Q.E.D.

    De unde era stie fata asta??????? Te-ai gandit macar odata ce va spune? te-ai pus macar in persoana ei??? Nu? RUSINE SA-Ti FIE!!

  20. #6068
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post
    Iata ce-i i-am transmis fetei aceleia :

    ""Mi-e mila de tine dar trebuie sa-ti spun ; a fost un test preluat dintr-un filozof celebru(poate il gasesti singura) legat de demonstrarea caracterului infect al unui om care este in stare sa faca public continutul unei scrisori cu un continut privat si neaparat intim. Singura conditie necesara de indeplinit este una singura : continutul sa fie absolut socant.
    Q.E.D.
    Bai dezechilibratule, nu poate fi nimic "personal si intim" intre doua persoane ce au schimbat doua fraze in contradictoriu pe un forum. Nu ai demonstrat nimic, poate doar ca esti sifilitic in tertiar.
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  21. #6069
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Si iata raspunsul fetei :

    .......[I]esti atat de amuzant ca nici n-am cum sa ma supar.[/I]

    Lasati-ne in pace JIVINELOR!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •