Page 2 of 25 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 22 to 42 of 517

Thread: Moderatori pe INTERN!

  1. #22
    senior dorian27's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    transylvania
    Posts
    212
    Reputatie
    1
    Poate ar trebui facuti moderatori cei care scriu cel mai mult offtopic....

    Doar asa.....sa ne fie mai usor de citit zeci de pagini de aberatii!!
    As propune sa se termine cu postarile de cateva cuvinte (gen bate x pe y cu 2-0) fara nici o explicatie pentru ca mai apoi sa se revina intr-un nou post cu o alta optiune de scor!!

    E nevoie de curatenie mare in tot forumul, mai ales ca sunt multi pe aici care scriu doar ca sa se auda si ei prin multime!!!

    o sa fie interesant cu toate animozitatile care sunt intre useri, mai ales cei care sunt suporteri fanatici ai unei echipe...

    o sa fie plin forumul de imbratisari si pupicuri

  2. #23
    sport legend m8k's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,960
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    Uite aici un principiu de start corect.

    m8k, cine a fost eliminat a fost pentru ca practic s-a autoeliminat nerespectand ceea ce a scris cristianGL. Si crede-ma moderatorii si eu sintem de departe indulgenti. Poate aici ar trebui sa scrie si actualii moderatori de la Intern. Oricum, te-am retinut, mai ales ca zona Clujului este importanta si cu multi fani.
    Ca moderatori de la U, t.b, HIV, king of hell, poate sint mai multi, dar de acestea stiu eu, cei care au fost dati afara, de care stiu, ursu carpatin, Angelina Jolie, si inca unul, nu-mi aduc aminte (cauzele nu ii stiu dar mi sa-au parut personaje destul de interesante). Te-as ruga daca poti sa-mi confirm ceea ce am spus, daca sunt adevarate.
    [COLOR="Purple"]De la 1907 am fost primii puși pe fapte
    Cu echipa Clujului, mândria Ardealului
    Trăiesc fiecare clipă cu cea mai bună echipă
    Și-am purtat de când mă știu alb și vișiniu.[/COLOR]

  3. #24
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ayrton View Post
    Ar trebui totusi sa indeplineasca niste criterii candidatii:
    de ex:
    - vechime minimum 1 an (hai 6 luni)
    - nr minim de posturi 1000 (hai 500)
    - fara banari in ultimele 6 luni
    etc...
    Daca prima si a doua nu sunt extrem de importante cea de-a treia mi se pare esentiala desi o responsabilizare il poate schimba.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  4. #25
    sport legend m8k's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,960
    Reputatie
    1
    oricum un criteriu important dupa mine ar fi impartit echidistant moderatorii, mai ales cei din tabere rivale (bine inteles sa fie si obiectivi si "pasnici")
    [COLOR="Purple"]De la 1907 am fost primii puși pe fapte
    Cu echipa Clujului, mândria Ardealului
    Trăiesc fiecare clipă cu cea mai bună echipă
    Și-am purtat de când mă știu alb și vișiniu.[/COLOR]

  5. #26
    sport legend *Coco*'s Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Tg-Jiu
    Posts
    5,584
    Reputatie
    1
    Cel mai corect ar trebui sa fie moderator cate un suporter al fiecarei echipe de Liga I
    Cam multi stelisti Moderatori pe forum aici

  6. #27
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by m8k View Post
    Ca moderatori de la U, t.b, HIV, king of hell, poate sint mai multi, dar de acestea stiu eu, cei care au fost dati afara, de care stiu, ********, ********, si inca unul, nu-mi aduc aminte (cauzele nu ii stiu dar mi sa-au parut personaje destul de interesante). Te-as ruga daca poti sa-mi confirm ceea ce am spus, daca sunt adevarate.
    Deja ai intrat pe un teren minat, nu mentiona personaje si situatii pe care nu le cunosti.
    Last edited by starsteel; 30th August 2006 at 18:10.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  7. #28
    sport legend m8k's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,960
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by starsteel View Post
    Deja ai intrat pe un teren minat, nu mentiona personaje si situatii pe care nu le cunosti.
    hehe, inseamna ca moderatorii de acum, stiu cum sa scoata din ring pe unii care nu sunt cuminti... nici n-am observat, deci nu stiu!
    [COLOR="Purple"]De la 1907 am fost primii puși pe fapte
    Cu echipa Clujului, mândria Ardealului
    Trăiesc fiecare clipă cu cea mai bună echipă
    Și-am purtat de când mă știu alb și vișiniu.[/COLOR]

  8. #29
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Sa scoata din ring pe unii care nu sunt cuminti?! Fii serios nu e vorba de nici un ring, numai postarile echilibrate, interesul, probabila echidistanta te vor propulsa intr-o alta postura, pt. unii dorita pt. altii intamplatoare care oricum poate fi efemera.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  9. #30
    sport legend m8k's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,960
    Reputatie
    1
    Nu am intrat pe acest thread ca sa "plec" in alta postura, doar ca sa primesc eventual un raspuns la o intrebare care mi s-a parut nedreapta (luand la modul general: mai multi suporteri moderatori de la o echipa vis a vis de mai mult suporteri dati afara de la echipa rivala moderatorilor). Eu urmaresc acest lucru de mai mult de o luna si tot nu inteleg de ce?
    [COLOR="Purple"]De la 1907 am fost primii puși pe fapte
    Cu echipa Clujului, mândria Ardealului
    Trăiesc fiecare clipă cu cea mai bună echipă
    Și-am purtat de când mă știu alb și vișiniu.[/COLOR]

  10. #31
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    m8k, nu e nimeni dat afara decat daca sare rau de tot calul. Unii au primit banuri temporare, atat. Foarte rar am decis ca unii sa fie dati de tot afara.

    In rest, daca Steaua are fani majoritari pe forum, e normal sa aiba si mai multi moderatori, cred eu. Pentru ca vor fi astfel supravegheati mai bine.

    In rest, legat de offtopic e greu sa nu apara. Ar trebui sa dam intai o definitie a offtopicului si apoi sa vedem care sunt si care nu sunt mesaje offtopic. Daca unul vrea sa spuna ca echipa lui bate cu 2-0 de ce sa nu il lasi? De ce sa stergi? Face parte din sport. A, daca exista cineva care are 100 de mesaje pe forum si in 95 spune ca Steaua bate cu 2-0, atunci Houston we've got a problem.

    Legat de ce a scris Ayrton mai sus putem lua punctele 1 sau 2, nu 1 si 2. Punctul 3 ar fi indicat, desi se pot da sanse si unora care au primit cartonase si se cred nedreptatiti, dorind sa aduca un plus pe forum...

  11. #32
    sport legend
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    USA
    Posts
    2,707
    Reputatie
    1
    eu propun sa fie dinamovisti...nu de alta da sunt caini si sunt rai si musca.. partea proasta e ca o sa turbam cu totii apoi.

  12. #33
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Stelistii is superiori cu useri de genu: zuzu, zilly, zalu, zucu..... si mai sunt....

  13. #34
    We stay UNITED SORENSEN's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Behind enemy lines
    Posts
    6,204
    Reputatie
    0
    M-as propune pe mine...pana acum nu eram interesat ...dar acum ma gandesc ca as fi de folos pe forum.
    [COLOR="Red"]PRO GLORIA [/COLOR][COLOR="Blue"]ET PATRIA [/COLOR]

  14. #35
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    Coco moderator ...are toate calitatile
    E Oltean... zic, ca ajunge
    Last edited by TaciAcolo; 30th August 2006 at 20:01.
    [I][FONT="Lucida Console"][COLOR="RoyalBlue"][I] Oltenia pandura a lui Tudor Si-a lui Arghezi si-a atator dusi Oltenia celui mai mare sculptor Al omenirii, Constantin Brancusi. Oltenia , Eterna Terra-Nova![/I][/COLOR][/FONT][/I]

  15. #36
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Man not Machine View Post
    M-as propune pe mine...pana acum nu eram interesat ...dar acum ma gandesc ca as fi de folos pe forum.
    Tu nu te retrasesei? Nu vezi ca lumea nu vrea stelisti?

    Quote Originally Posted by MAN_US View Post
    eu propun sa fie dinamovisti...nu de alta da sunt caini si sunt rai si musca.. partea proasta e ca o sa turbam cu totii apoi.
    Vezi daca te musca un "caine" sa nu turbeze el.

  16. #37
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by robi_remus View Post
    Coco moderator ...are toate calitatile
    E Oltean... zic, ca ajunge
    Asta e bineinteles o gluma.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  17. #38
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    Nu e o gluma...faceti discriminari ???!!!!!
    [I][FONT="Lucida Console"][COLOR="RoyalBlue"][I] Oltenia pandura a lui Tudor Si-a lui Arghezi si-a atator dusi Oltenia celui mai mare sculptor Al omenirii, Constantin Brancusi. Oltenia , Eterna Terra-Nova![/I][/COLOR][/FONT][/I]

  18. 30th August 2006, 20:50
    Reason
    pe administrativ!

  19. #39
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,071
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by starsteel View Post
    Asta e bineinteles o gluma.
    ia mai usor cu "glumele" ... !

    coco, nu aici , pe administrativ ... lasa-l pe maharajah in pace!
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  20. #40
    sport legend *Coco*'s Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Tg-Jiu
    Posts
    5,584
    Reputatie
    1
    Pune peste tot ca sa vada toti ce face acest Moderator...

  21. #41
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Eu eram maharajah? Daca da nu pot sa spun decat, extrem de modest. Sa stii ca reactionez vehement la nedreptati.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  22. #42
    Mughal Bancaru's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,681
    Reputatie
    1
    Ady Constanta, sau cum ii zice, era moderator la Farul si Stefan 14 nu stiu cum de la Craiova. Sunt buni pentru intern. Ar mai fi MDLS, dar poate el este deja.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •