Page 3 of 25 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 43 to 63 of 517

Thread: Moderatori pe INTERN!

  1. #43
    sport legend m8k's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,960
    Reputatie
    1
    Poate sa-mi spuna cineva citi moderatori sunt in prezent??? As fi fericit daca mi s-ar spune pe nume (nick) si echipa favorita (daca se poate, si nu sunt prea multi)
    [COLOR="Purple"]De la 1907 am fost primii puși pe fapte
    Cu echipa Clujului, mândria Ardealului
    Trăiesc fiecare clipă cu cea mai bună echipă
    Și-am purtat de când mă știu alb și vișiniu.[/COLOR]

  2. #44
    sport legend *Coco*'s Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Tg-Jiu
    Posts
    5,584
    Reputatie
    1
    Da ma tu erai "Marele Moderator" ca de cand m`am logat pe acest forum tu ai ce ai cu mine ca averismente numai de la tine am primit...
    Si ala ma face in totate felurile si nu ii dai nimic...
    Tu esti cel mai jalnic moderator de pe acest Forum ii favorizezi pe Galateni tai si la ceilalti le dai numai

  3. #45
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by *Coco* View Post
    Da ma tu erai "Marele Moderator" ca de cand m`am logat pe acest forum tu ai ce ai cu mine ca averismente numai de la tine am primit...
    Si ala ma face in totate felurile si nu ii dai nimic...
    Tu esti cel mai jalnic moderator de pe acest Forum ii favorizezi pe Galateni tai si la ceilalti le dai numai
    Nu-i favorizeaza ma, da daca tu nu-ti controlezi vocabularul si nu te poti abtine, cateodata vorbesti de parca ai fi un psihopat scapat de la Gherla. Cum ziceam daca vorbesti asa ce vrei sa-ti faca ? sa -ti zica bravo coco, la mai mare ????

  4. #46
    senior dorian27's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    transylvania
    Posts
    212
    Reputatie
    1
    Lupta la cutite pentru posturile de moderatori...
    Toata lumea vrea sa aiba acces la ciolan....parca sunt infierati!!!
    Oricati moderatori vor fi atacurile la persoana vor face parte din peisajul OL....asa ca mai bine sunt alesi de catre moderatorii existenti sau selectia sa se faca prin vot public..

    Am dat si eu cu parerea.....asa , de plictis!!!!!

  5. #47
    sport legend *Coco*'s Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Tg-Jiu
    Posts
    5,584
    Reputatie
    1
    Ma tu vazusi ce zisa galateanul vostru ...Si aluia nu ii da nimic ca ma facu in toate felurile si mie imi da
    De cand am venit pe acest Forum numai de la el am avertismente ceilalti nu prea mi`au dat dar el imi da in fiecare zi ca asa il taie pe el capul

  6. #48
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by *Coco* View Post
    Da ma tu erai "Marele Moderator" ca de cand m`am logat pe acest forum tu ai ce ai cu mine ca averismente numai de la tine am primit...
    Si ala ma face in totate felurile si nu ii dai nimic...
    Tu esti cel mai jalnic moderator de pe acest Forum ii favorizezi pe Galateni tai si la ceilalti le dai numai
    Astept un moderator sa sanctioneze jignirea asta, ar fi perfect daca ar fi inter ca sa nu se spuna ca a venit de la mine. Coco alergi pe un teren minat, in maniera asta maine ai sa fi doar un cititior al forumului pt. o perioada. Sau poate de azi.
    Last edited by starsteel; 30th August 2006 at 21:33.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  7. #49
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    iar daca vrei ma coco sa vezi useri otelari sanctionati intra pe Suporter>Otelul>> Useri otelari avertizati si ai sa vezi acolo lista detaliata. Asa ca nu mai vorbi tu in dodii si fara argumente.

  8. #50
    sport legend *Coco*'s Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Tg-Jiu
    Posts
    5,584
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cristianGL View Post
    iar daca vrei ma coco sa vezi useri otelari sanctionati intra pe Suporter>Otelul>> Useri otelari avertizati si ai sa vezi acolo lista detaliata. Asa ca nu mai vorbi tu in dodii si fara argumente.
    Da dar nu sanctionati de el...

  9. #51
    sport legend m8k's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,960
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by *Coco* View Post
    Ma tu vazusi ce zisa galateanul vostru ...Si aluia nu ii da nimic ca ma facu in toate felurile si mie imi da
    De cand am venit pe acest Forum numai de la el am avertismente ceilalti nu prea mi`au dat dar el imi da in fiecare zi ca asa il taie pe el capul
    Intimplator am dat si eu de tine de citeva ori nu spun ca a fost o rautate ca ti-ai aparat echipa favorita, dar acum chiar nu inteleg, de ce ar avea boala pe tine cineva de la galati, nu vad rivalitatea dintre cele doua echipe, sau chiar trei (caci ai doua echipe favorite).
    P.S. Astept in continuare o lista cu moderatorii, de transparenta , nu de alta!!!
    [COLOR="Purple"]De la 1907 am fost primii puși pe fapte
    Cu echipa Clujului, mândria Ardealului
    Trăiesc fiecare clipă cu cea mai bună echipă
    Și-am purtat de când mă știu alb și vișiniu.[/COLOR]

  10. #52
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by *Coco* View Post
    Da dar nu sanctionati de el...
    Mai cauta, poti sa incerci in special la Avertismente si banari pe Administrativ.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  11. #53
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by *Coco* View Post
    Da dar nu sanctionati de el...
    Da de cine sanctionati mah ? de Mos Craciun ?

  12. #54
    senior Nea Vasile's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    189
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    Esti rau? Musti pana la os? Esti inteligent? Crezi ca ...(...)Deci, avem nevoie de 5 moderatori pe Intern, obiectivi, eleganti, cu nerv(...)
    Nu inteleg. Un tip "rau", care "musca pina la os" si are "nerv(i)" de obicei nu e prea "obiectiv" si cu atit mai putin "elegant".
    Deci, ce cautati de fapt?

    Si ca sa fiu si eu "constructiv", va fac o propunere. Daca aveti nevoie de moderatori pe sectiunile "suporter", puneti la fiecare sectiune un moderator care nu este suporter al acelei echipe. De ex., la Suporter Steaua puneti moderator un rapidist, si invers. La Suporter Poli Timisoara puneti moderator un dinamovist, si invers.
    Ideea e ca moderatorul nu va mai fi restrictionat sentimental fata de cei din tabara lui, iar pe de alta parte va simti direct orice vulgaritate si o va sanctiona in consecinta (va fi deci "rau" si va "musca pina la os" ). In plus suporterii echipei respective vor fi "incurajati" astfel sa evite "porcismele" in favoarea unor opinii acide, dar "obiective" si "elegante"

  13. #55
    sashi-duo Kainsashiki's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    13,596
    Reputatie
    1
    Ar trebui ca suporterii echipelor "mai mici" sa-si aleaga cate un moderator care sa-i reprezinte. Momentan vad ca acum moderatori sunt suporteri ai echipelor Steaua, Dinamo, Rapid, Poli Tim, U Craiova si Fc National. Ar trebui alesi si moderatori care sunt suporteri ai CFR-ului, Poli Iasi, Otelul si alte echipe care au un numar mare de suporteri pe forum.
    Last edited by Kainsashiki; 30th August 2006 at 21:47. Reason: uitasem o echipa

  14. #56
    sport legend
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    7,145
    Reputatie
    1
    Astia sunt momentan moderatori de pe intern:
    elphax...poli timisoara (nu stiu sigur,sper sa nu am insel)
    apparte..steaua
    Sergio...poli timisoara
    ADelPiero...unirea alba iulia
    miril...fc national
    penny...rapid
    delaparis...impartial
    inter...u'craiova
    Jerry20cm...steaua
    Ayrton...dinamo

  15. #57
    sport legend *Coco*'s Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Tg-Jiu
    Posts
    5,584
    Reputatie
    1
    Il uitasi pe "Prietenul meu" starsteel care tine cu steaua si otelul...

  16. #58
    sport legend
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    7,145
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by *Coco* View Post
    Il uitasi pe "Prietenul meu" starsteel care tine cu steaua si otelul...
    Starsteal momentan e pe Steaua si Otelu' ,nu pe intern, dar subliniez momentan

  17. #59
    sport legend *Coco*'s Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Tg-Jiu
    Posts
    5,584
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Jerry20cm View Post
    Starsteal momentan e pe Steaua si Otelu' ,nu pe intern, dar subliniez momentan
    Pai si atunci ce cauta de da avertismente pe intern?

  18. #60
    sport legend m8k's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,960
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Nea Vasile View Post
    Nu inteleg. Un tip "rau", care "musca pina la os" si are "nerv(i)" de obicei nu e prea "obiectiv" si cu atit mai putin "elegant".
    Deci, ce cautati de fapt?

    Si ca sa fiu si eu "constructiv", va fac o propunere. Daca aveti nevoie de moderatori pe sectiunile "suporter", puneti la fiecare sectiune un moderator care nu este suporter al acelei echipe. De ex., la Suporter Steaua puneti moderator un rapidist, si invers. La Suporter Poli Timisoara puneti moderator un dinamovist, si invers.
    Ideea e ca moderatorul nu va mai fi restrictionat sentimental fata de cei din tabara lui, iar pe de alta parte va simti direct orice vulgaritate si o va sanctiona in consecinta (va fi deci "rau" si va "musca pina la os" ). In plus suporterii echipei respective vor fi "incurajati" astfel sa evite "porcismele" in favoarea unor opinii acide, dar "obiective" si "elegante"
    Foarte bine, observatie de nota 10, eu va dau un exemplu aici care mi-a dat mie de gindit, tot la sectiunea suporter uitativa la CFR si UCluj, La sectiunea Ucluj aproape toate mesajele sunt sterse care nu le convin celor de la u, iar la cei ai CFR-lui e plin de lucruri scirboase postate de cei de la u. Oare nu e responsabilitatea moderatorilor??? Ajungem la cenzura ca ......?
    [COLOR="Purple"]De la 1907 am fost primii puși pe fapte
    Cu echipa Clujului, mândria Ardealului
    Trăiesc fiecare clipă cu cea mai bună echipă
    Și-am purtat de când mă știu alb și vișiniu.[/COLOR]

  19. #61
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Jerry20cm View Post
    Astia sunt momentan moderatori de pe intern:
    elphax...poli timisoara (nu stiu sigur,sper sa nu am insel)
    apparte..steaua
    Sergio...poli timisoara
    ADelPiero...unirea alba iulia
    miril...fc national
    penny...rapid
    delaparis...impartial
    inter...u'craiova
    Jerry20cm...steaua
    Ayrton...dinamo
    apparte..steaua
    ADelPiero...steaua
    delaparis...steaua
    Jerry20cm...steaua
    starsteel...steaua


    sunt doar 5 de la steaua ....eu zic ca e putin
    sa nu-mi dai vreun reply cu ce echipa au ei la favorite ...eu am scris ce suporteri sunt ei si ce tenta au ei in moderare
    ca vrajeala proasta sa pun la echipa favorita FC Caracal si eu pot sa am daca vreau

    ca sa nu mai zic de penny ...care nu e suparat ca Rapidului ia fost furat titlu de campioana
    nu e suparat ca Steaua a facut blaturi ...e suparat ca galeria Rapidului striga **** steaua pe stadion
    rapidist doar asa de fatada ....
    Last edited by Rossi; 30th August 2006 at 22:18.
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  20. #62
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by *Coco* View Post
    Pai si atunci ce cauta de da avertismente pe intern?
    Orice moderator face ordine acolo unde e cazul, "momentan" s-ar putea sa ramana in continuare asa pt. ca nu am solicitat sa devin moderator pe Intern are cine sa faca ordine pt. ca vin forte proaspete.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  21. #63
    sport legend *Coco*'s Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Tg-Jiu
    Posts
    5,584
    Reputatie
    1
    CFR nu e, U Craiova doar 1 si sunt o gramada de olteni aici pe forum...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •