Results 1 to 9 of 9

Thread: Reported Post by Duba

  1. #1
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1

    Reported Post by Duba

    Duba has reported a post.

    Reason:
    Din nou acest dezaxat se ia de mamele userilor. Banati-l mai pe derbedeul asta odata! Asta-i ce mai mare ofensa adusa orcarei perdoane pe lumea asta. In Italia, de exemplu, daca spui vreun cuvant aiurea despre mama cuiva, ti-o iei atat de rau incat nu-ti mai trebuie nici popa la biserca.
    Daca nici cand te iei de mama cuiva nu este jignire grava ... atunci lasati-va de moderare.
    Post: Etapa 2: Steaua - CFR Cluj
    Forum: Liga 1 2009/2010 - etape, meciuri
    Assigned Moderators: miril, JJ, Datenshi, delaparis, Aurel.D, rhadoo, Vladek, Elphax, Cristian, kerosene, YoYoyOi, Marius

    Posted by: Des Esseintes
    Original Content:
    Quote Originally Posted by UltraSlayer View Post
    @ciorex ai o impresie mult prea buna despre tine .crezi ca da cineva 2 lei pe parerea unui tygan giulestean suferind de mania persecutiei ?Vad ca ma urmaresti si cautzi scandal ori de cate ori postez pe forum...e clar ca ai ceva probleme neurologice....

    de fapt ..ce pretentii sa ai de la unul care tine dexu in fatza sa para inteligent pe forumuri sportive...
    Ciorex sa-i spui lu' ******, ca pe ea macar o cunosti. Vad ca tu dai 2 lei de vreme ce te obosesti sa-mi raspunzi.

    Daca tu esti un individ ignar cu un vocabular de elev de seral, nu-nseamna ca toti sunt dupa chipul si asemanarea ta. Iar vorbesti in necunostinta de cauza, dar nu ma mira, in fond asta te caracterizeaza.

  2. #2
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Propun un sejur la Sovata pentru Duba! Merita la cat de vigilent s-a dovedit.
    Duba, dar cand ala m-a facut tigan jignindu-mi implicit familia nu prea te-ai sesizat. Sau crezi ca daca spune cineva ca esti tigan, se gandeste ca ai parinti norvegieni?
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  3. #3
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Bai DEX, esti singurul de pe acest forum care te iei de mamele tuturor, iar moderatorii se fac ca ploua. N-are importanta ce ti-a spus el (cum te-a jignit), sa te iei de mama cuiva este cel mai josnic lucru. Rog moderatorii sa-si faca datoria si sa-l baneze pe Des Esseintes.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  4. #4
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Singurul???!!! E clar ca suferi de sindromul Gica Chioru si ca vezi doar ce-ti place. Propun ca alaturi de sejur sa-i fie acordat lui Duba si un flacon de Dormicum, in idee ca daca poate posta in timpul crizelor, nu poate posta totusi si in timpul somnului.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  5. #5
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    2 puncte!!!!!!! Fantastic! Senzationla moderare! Des Esseintes jigneste pe banda rulanta, iar JJ ii da doua puncte pentru o jignire la adresa mamei unui user. Frumoasa moderare!!!! Pai daca pt. o jignire la adresa mamei se dau 2 puncte, pt. celelelte trebuie doar ca forumistii sa fie avertizati cu 0 puncte.
    Il consideram pe JJ cel mai corect moderator. Pe cuvant daca exagerez vreun pic. Vad, insa ca si el s-a lasat antrenat intr-o moderare absolut subiectiva. Repet, in alte tari, mama este sfanta, si o jignire la adresa ei reprezinta cel mai mare afront adus cuiva. Din nefericire traim intr-o tara unde adevartele valori, iar mama este cu siguranta una dintre cele mai mari, nu reprezinta absolut nimic. Sau poate acesti copii care modereaza n-au cultul mamei. Mi-e sila!

    Continuati tot asa! Lasati-l pe omul cu DEX-ul, Des Esseintes, sa jignesca pe toata lumea de mama!
    Last edited by Duba; 3rd August 2009 at 19:52.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  6. #6
    jiulist
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Petrosani
    Posts
    7,622
    Reputatie
    1

    alo,ce e aici?

    daca nu va linistiti,trecem la puncte

  7. #7
    _!_ TeBat's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    10,143
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    2 puncte!!!!!!! Fantastic! Senzationla moderare! Des Esseintes jigneste pe banda rulanta, iar JJ ii da doua puncte pentru o jignire la adresa mamei unui user. Frumoasa moderare!!!! Pai daca pt. o jignire la adresa mamei se dau 2 puncte, pt. celelelte trebuie doar ca forumistii sa fie avertizati cu 0 puncte.
    Il consideram pe JJ cel mai corect moderator. Pe cuvant daca exagerez vreun pic. Vad, insa ca si el s-a lasat antrenat intr-o moderare absolut subiectiva. Repet, in alte tari, mama este sfanta, si o jignire la adresa ei reprezinta cel mai mare afront adus cuiva. Din nefericire traim intr-o tara unde adevartele valori, iar mama este cu siguranta una dintre cele mai mari, nu reprezinta absolut nimic. Sau poate acesti copii care modereaza n-au cultul mamei. Mi-e sila!

    Continuati tot asa! Lasati-l pe omul cu DEX-ul, Des Esseintes, sa jignesca pe toata lumea de mama!
    doar stii ca forumul asta e obisnuit cu privilegiatii
    [I]...sufletul meu a fost întotdeauna împăienjinat de acea ușoară melancolie a firilor prea simțitoare, așa simțitoare, că până și mângâierile le fac să sufere, până și plăcerea le rănește.
    [/I]
    [SIZE="1"]M. I. Caragiale, Craii de Curtea-Veche[/SIZE]

  8. #8
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,906
    Reputatie
    0
    Poate am fost incorect. Poate trebuia sa il sanctionez doar pe cel care a inceput cu respectivul apelativ de "ciorex", desi nu cred.
    Consider insa ca si raspunsul la o jignire cu aceeasi jignire e la fel de sanctionabil.
    If I was half as good as I was, I’m still twice as good as you’ll ever be!

  9. #9
    jiulist
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Petrosani
    Posts
    7,622
    Reputatie
    1

    gata!

    inchis.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •